Katarzyna Domagalska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, oferuje szeroki zakres usług, w tym wybielanie zębów oraz profesjonalną higienizację jamy ustnej. Profesjonalne podejście oraz troska o zdrowie i estetykę zębów to priorytet w jej pracy.

Elżbieta Czarnicka - Korab

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, oferuje profesjonalne usługi higienizacji jamy ustnej oraz regeneracyjnego wybielania zębów . Zabiegi prowadzone są w neutralnym charakterze, zapewniając pełną dyskrecję i bezpieczeństwo pacjentom.

Nasz Personel

Katarzyna Dimas

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Asystentka implantologiczna. Profesjonalistka w dziedzinie higienizacji. Posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do zapewnienia pacjentom komfortu i bezpieczeństwa podczas wizyty.

Anna Lenar - Niemiec

Manager.

Pani Ania.

Jej podejście opiera się na życzliwości, empatii i profesjonalizmie. Zawsze stara się być pomocna i odpowiedzieć na wszystkie pytania, abyście czuli się komfortowo i zaopiekowani.

Małgorzata Kazienko - Fall

As. ds. administracji.

Pani Gosia.

Zawsze miła, uprzejma i gotowa do udzielenia pomocy. Słucha uważnie i udziela odpowiednich informacji. Jej celem jest zapewnienie jak najlepszej opieki.

     +48 (16) 670 40 70                            571 308 485       

stomatolog.przemysl@wp.pl       ul. Ks. Piotra Skargi 1

Poznaj nas

Lek. stom. Tadeusz Ledwoń

Implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Lekarz z powołania. Ekspert w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Dzięki swoim umiejętnościom i wiedzy gwarantuje wysoką jakość i skuteczność przeprowadzanych zabiegów. Możesz być pewny, że oddajesz się w ręce profesjonalisty.

 

Lek. stom. Alicja Kornecka

Stomatolog z dużą cierpliwością i wieloletnim doświadczeniem w protetyce stomatologicznej. Specjalizuje się w sprawnym usuwaniu zębów. Zawsze dba o komfort i bezpieczeństwo swoich pacjentów, szczególnie dzieci. Jej umiejętności i empatia sprawiają, że wizyta u niej jest przyjemna i bezstresowa.

Lek. stom. Izabela Kornecka

Profesjonalna stomatolog, która specjalizuje się w leczeniu kanałowym.  Dzięki indywidualnemu podejściu pomaga dorosłym oraz dzieciom przezwyciężyć lęk i stres związany z wizytą u stomatologa. Jej profesjonalizm sprawia, że wizyta u niej jest przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem.

 

Twój zdrowy uśmiechy jest dla nas ważny !